Co se u nás děje ;)

č.j.: 275/2020
V Plaňanech dne: 12. 3. 2020

Věc: UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY PLAŇANY, OKRES KOLÍN

Městys Plaňany - jako zřizovatel Mateřské školy Plaňany, okres Kolín z důvodů ochrany a prevence nebezpečí z rozšíření COVID - 19 projednal s vedením mateřské školy její uzavření.

Bylo rozhodnuto takto:
Mateřská škola Plaňany bude uzavřena od 16. 3. 2020 do doby odvolání mimořádných opatření ze strany Ministerstva zdravotnictví týkajících se provozu škol a školských zařízení.

Mgr. Martin S. Charvát
starosta městyse Plaňany

FORMULÁŘ K ŽÁDOSTI O OŠETŘOVNÉ PŘI PÉČI O DÍTĚ DO 10TI LET Z DŮVODU UZAVŘENÍ MŠ SI MOHOU RODIČE VYZVEDNOUT V ŘEDITELNĚ VE DNECH 16.3. A 17.3. MEZI 8.00 A 12.00!

Zápis do naší školky proběhne ve čtvrtek 14.5.2020, a to od 8.00 do 16 hodin.
"Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání" je možné si vyzvednout v ředitelně nebo je ke stažení .

Ve čtvrtek 5.3. od 8:30 proběhne v Duhovce fotografování dětí s pěkným jarním motivem.

Milí rodiče, nechali jsme se inspirovat venkovní dekorací jiné mateřské školy a rádi bychom se výzdobou v podobném duchu také pochlubili :).

MŠ Plaňany organizuje sběr použitého rostlinného oleje. Použitý olej lze nalít do jakéhokoliv uzavíratelného obalu a odevzdat přímo v MŠ. Pomůžete nejen přírodě, ale i MŠ.
Školka za každý litr získá peníze, které může využít na pořízení nového vybavení nebo uspořádat výlet. Navíc lze vyhrát volný vstup do dětského parku Louisiana Ranch pro celou...

Od nového školního roku používáme novou emailovou schránku, kam můžete odhlašovat obědy či posílat jiná sdělení. Přístup do této chránky má paní ředitelka a vedoucí jídelny.

Začíná nový školní rok, a my vítáme nové i již ostřílené školkové děti :). Níže si pročtěte seznam věcí, které by vaše dítko mělo ve školce s sebou mít a prosíme o jeho dodržení.