Co se u nás děje ;)

Dle rozhodnutí vlády bude provoz MŠ od 3.5.2021 probíhat bez omezení počtu dětí ve třídě, bez testování dětí a pro všechny děti navštěvující MŠ.

Na základě Mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k omezení provozu ve školách a školských zařízeních v 1. fázi rozvolnění se umožňuje osobní přítomnost na vzdělávání v mateřských školách dětem, které mají povinné předškolní vzdělávání.

Vážení rodiče, školné za měsíc březen neposílejte. Pokud jste tak již učinili, bude Vám vráceno.

Z důvodu přímého kontaktu s osobou, u které byla potvrzena infekce virem koronaviru, byla KHS počínaje dnešním dnem tj. 27. 2. 2021 do 7. 3. 2021 nařízena karanténní opatření pro děti navštěvující 1. a 2. třídu v MŠ Plaňany. Tato opatření se nevztahují na děti, které v týdnu od 22. 2. 2021 do 26.2. 2021 mateřskou školu...

Z důvodu pozitivně testovaného dítěte na covid-19 z 3.třídy je třída od 12.1.2021 do 22.1.2021 v karanténě.

Příjemné prožití vánočních svátků, plné štědrosti, radosti, lásky, klidu, v nové roce hodně štěstí, zdraví, osobních a pracovních úspěchů