Co se u nás děje ;)

Děkujeme rodičům za skvělou spolupráci při barevném ladění dětí během Barevného týdne!!!

MŠ Plaňany organizuje sběr použitého rostlinného oleje. Použitý olej lze nalít do jakéhokoliv uzavíratelného obalu a odevzdat přímo v MŠ. Pomůžete nejen přírodě, ale i MŠ.
Školka za každý litr získá peníze, které může využít na pořízení nového vybavení nebo uspořádat výlet. Navíc lze vyhrát volný vstup do dětského parku Louisiana Ranch pro celou...

Od nového školního roku používáme novou emailovou schránku, kam můžete odhlašovat obědy či posílat jiná sdělení. Přístup do této chránky má paní ředitelka a vedoucí jídelny.

Začíná nový školní rok, a my vítáme nové i již ostřílené školkové děti :). Níže si pročtěte seznam věcí, které by vaše dítko mělo ve školce s sebou mít a prosíme o jeho dodržení.