ARCHIV

Zde najdete texty k již proběhlým akcím a jejich fotogalerii


Ve středu 12.6. navštívila naše třída Babiččin dvoreček v Licibořicích. Cesta nebyla nejkratší, ale v klimatizovaném a pohodlném autobuse se po slunném celodenním výletě dalo i fajnově usnout ;). Prohlédněte si fotky v souboru :).

Jaká představení a akce nás ve školce čekají v nejbližsí době

  • V pondělí 30.9. nás navštíví Divadlo Piškot s pohádkou "Trampoty štěňátka Gordona"

Představení pražského autorského divadla Piškot, vedeného dvěma absolventy DAMU, zavede děti až do dalekého Skotska. Prostřednictvím veselého příběhu zpracovaného na pohádkové motivy se seznámíte se zajímavostmi a zvyklostmi této země z pohledu roztomilého štěněte skajteriéra.

Začátek 8:30 - prosíme o včasný příchod do školky, aby se děti stihly v klidu nasvačit!

  • Ve středu 9.10. seznámí "Babička Chrota" děti s hudebními nástroji.

Pohádka s písničkami o trampotách flétniček, které jim způsobil beraní roh s trumpetou a o tom, jak jim nakonec pomohly ostatní hudební nástroje.

  • V pondělí 4.11. se dozvíme "Jak čerti Kopyto a Jelito vařili vtipnou kaši" - představení v MŠ s překrásnými dřevěnými loutkami.

Popletení čerti, rozpustilý Kašpárek a vychytralý hříšník. Pohádka o tom, že na každého jednou dojde a i chytrák může sednout na lep.

  • Úterý 5.11. se fotíme!
  • Úterý 12.11. jedemena výlet do divadlo v Horních Počernicích na představení "Pojďte pane, budeme si hrát!"

Pohádka plná humorných příběhů dvou medvědích brášků, kteří si hrají mezi skutečností a fantazií. Velký medvěd má vypečené hry a malý neztrácí důvěru v nové nápady. Když se nedaří, pomůže hromada výborných bonbónů... Uvidíte i opravdového kouzelníka a artistu.

  • V úterý 26.11. k nám přijede daší čert - tentokrát i s Káčou :). Pohádka "Čert a Káča" v MŠ začíná v 9.00h.

Ve čtvrtek 23.1. jedeme do divadla

Všechny třídy naší školky vyjedou tento čvrtek do Horních Počernic na divadelní pohádku "Maková panenka a motýl Emanuel" hrané společností Liduščino divadlo. Představení začíná v 10:30. Ze školky budeme vyjíždět v 9:00, návrat plánujeme na pozdější oběd - čas bude upřesněn.

Dětem není třeba nic s sebou na výlet chystat!

https://liduscino-divadlo.webnode.cz/lekce/

Vážení rodiče a naši malí školkáčci :)!

Celý kolektivn MŠ vás vřele zdraví v tyto nelehké dny, a vězte, že na vás myslíme a vzpomínáme. Snad každý dostal od svých učitelek "balíček poslední záchrany" k zabavení během času, kdy nemůžeme být společně ve školce. Děkujeme za zpětnou vazbu na facebookovém profilu obce - jsme rádi, že se doma nenudíte a využíváte čas s rodiči také tvořivě - snad si o tom všem již brzy spolu popovídáme :)).

Komu by omalovánky a pracovní sešity nestačily - můžete využít školkový email skolkaplanany@seznam.cz a napsat paní ředitelce, rádi vám další materiály dodáme.

Držíme všem pevně pěsti, ať se všichni ve zdraví sejdeme :)!

Aktuální dění a informace k platbám apod. v době nouzového stavu můžete průběžně sledovat v aktualitách :).

Pro inspiraci a více zábavy si můžete prohlédnou nějaké tipy v rubrice Mohlo by vás zajímat.

V  úterý 9.6. bude v rámci dopoledního programu probíhat výchovně vzdělávací  program sdružení Falcopredonum. S dětimi si budou povídat odborníci na živou přírodu a také jim ukážou naživo některé dravce a lišku :).