Výzva pro tvořivce

05.02.2020

Výzva pro tvořivce

Milí rodiče, nechali jsme se inspirovat venkovní dekorací jiné mateřské školy a rádi bychom se výzdobou v podobném duchu také pochlubili :).

Jde o háčkované motivy na pozadí starých pletenin - šál, svetrů, plédů... Možná se ve vašich skříních nějaké staré a již nepotřebné kousky ukrývají ? Rádi je využijeme :)!

Pokud byste se rádi podíleli také přímo na tvoření - háčkování budeme moc rádi! Výzdoba bude o to originálnělší čím více rukou se na ní "podepíše" - ideálně z řad rodičů ( třeba se nějakým řetízkem připojí i děti ;) ).

Stačí v pohodlí domovova uháčkovat pěkný dětský motiv a věnovat ho školce - v kterékoliv třídě.

Na pleteniny i uháčkovaná dílka se budeme těšit - výzva není povinná ani časově omezena, ale přesto bychom rádi náš plot Duhovky vyzdobili během jara.

Za případné příspěvky předeme děkujeme!