Praktické informace

Oblečení

Děti ve školce tráví min. 4 hodiny denně. Je důležité, aby se cítily max. pohodlně ve svém oblečení.

Je na rozumném uvážení rodičů, v čem nechají své dítě ve školce tvořit, cvičit, volně si hrát, samostatně jíst, zvládat hygienu.

Je třeba počítat s tím, že se snadno může umazat, namočit apod. Proto dětem do skříňky nachystejte náhradní oblečení :  slipy/kalhotky, ponožky, tepláky, tričko. Vše ideálně podepsané lihovou fixou.

Pro pobyt venku volte vždy oblečení odpovídající aktuálnímu počasí. Ve skříňce musí být vždy k dispozici podepsaná pláštěnka a gumovky ( v igelitce). Ven si děti vždy převlékají kalhoty - není možné mít na pobyt ve školce stejné kalhoty jako na pobyt venku!

Samozřejmostí jsou bezpečné přezůvky.

Ve slunné a teplé dny je nezbytností čepice s kšiltem!!  Dle zvážení opalovací krém.

V zimním období snadnooblékatelné rukavice, šálu a čepici, odpovídající obuv.